پایگاه امداد جاده ای سلطان شهر به بهره برداری رسید

نظرات 0

پایگاه اورژانس جاده ای سلطان شهرو ساختمان دهیاری شهرک ایثار و روستای دهقانان در شهرستان خرامه  به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شهرستان های خرامه، کوار و سروستان در مجلس شورای اسلامی، همزمان با چهارمین روز از هفته دولت و با حضور دکتر داریوش اسماعیلی نماینده مجلس،امام جمعه شهرستان،  فرماندار، بخشداران کربال و مرکزی، ومسئولین شهرستان و اعضای شوراهای شهر و روستا پایگاه اورژانس جاده ای سلطان شهر و ساختمان دهیاری شهرک ایثار و روستای دهقانان به بهره برداری رسید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مجموعه تجهیزات پایگاه اورژانس که نیاز به اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال دارد با پیگیریهای صورت گرفته تامین اعتبار شده است و در بحث تامین پرسنل پیگیر موضوع هستیم و آن را تامین خواهیم کرد.

اسماعیلی همچنین به جلسه هفته قبل خود با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت: در این جلسه وزیر محترم بهداشت در رابطه با ارتقاء بیمارستان خرامه از 32 تخت خوابی به 64 تخت خوابی و همچنین احداث درمانگاه شبانه روزی در سلطان شهر دستور صریح دادند و امیدواریم کار احداث درمانگاه به زودی شروع شود.

شایان ذکر است ساختمان 140 متر مربعی پایگاه اورژانس جاده ای سلطان شهر با اعتبار 130 میلیون تومان توسط خیّر، تجهیزات و یک دستگاه آمبولانس توسط دانشگاه علوم پزشکی و حقوق 2 سال پرسنل اورژانس توسط شهرداری سلطان شهر تامین خواهد شد.  

http://sedaykherameh.ir/files/images/94-Shahrivar/5%20doulat/%D9%8112.jpg


 


ساختمان دهیاری روستای شهرک ایثار با اعتبار 35 میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری به مساحت 90 متر مربع،ساختمان دهیاری روستای دهقانان به مساحت 120 متر مربع با اعتباری بالغ بر 60 میلیون تومان و  روکش آسفالت راه روستایی جیان – سقاباد – هاشم آباد با اعتبار سه میلیارد ریال از د یگر پروژه هایی بود که در این روز به بهره برداری رسید.