شرکت دکتر اسماعیلی در یک مراسم دیرینه (دیگ جوش ) در سلطان شهر:

نظرات 0

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شهرستان های خرامه، کوار و سروستان در مجلس شورای اسلامی روز جمعه مورخه 94/6/27 ، دکتر داریوش اسماعیلی در مراسم سنتی دیگ جوش امامزاده ابراهیم(ع) که با شرکت جمع کثیری از بزرگان و معتمدین سلطان شهر و روستاهای شام آباد، سلامت آباد، قشلاق و درنیان برگزار گردید شرکت نمود.

در این مراسم رئیس هیئت امناء امامزاده ضمن خیر مقدم به مدعووین از حضور دکتر اسماعیلی در این مراسم قدردانی و تشکر به عمل آورد.

در ادامه تعدادی از معتمدین به بیان خدمات صورت گرفته در دوران نمایندگی دکتر اسماعیلی و مقایسه آن با اقدامات صورت گرفته در دوران پس از انقلاب نمودند و از تلاشهای شبانه روزی نماینده به سبب پیگیری امور مربوط به توسعه و عمران شهرستان ابراز خرسندی و سپاس نمودند و ضمن اعلام حمایت خود از وی، خواستار حضور مجدد دکتر اسماعیلی در انتخابات آتی مجلس شدند.

در این جلسه همچنین حاضرین به بیان مسائل و مشکلات این مکان مقدس از جمله (آسفالت راه ارتباطی امامزاده به سلطان شهر، ساخت گلدسته ها و گنبد امامزاده و سر و سامان دادن به قبور شهدا )، پرداختند و از نماینده مجلس خواستند تا نسبت به حل مشکلات اقدام نماید.

در پایان دکتر اسماعیلی ضمن تشکر از ابراز احساسات و استقبال گرم مردم در رابطه با آسفالت راه ارتباطی امامزاده و مشکلات مطرح شده قول مساعد داد.