بررسی مشکلات اب شهری شهرهای خرامه وسلطان شهر

نظرات 0

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، اسپرجانی فرماندار به همراه مهندس کرباسی رئیس آبفا شهری به منظور پیگیری و بررسی مشکلات آب خرامه با مهندس محمد علی قلندری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان دیدار کردند.

اسپرجانی فرماندار شهرستان خرامه ضمن توصیف وضعیت آب شهرستان، وضعیت کمبود بارش‌ها و کاهش سطح آب سفره‌های زیرزمینی، نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا اظهار داشتند: ضرورت صرفه جویی در مصرف آب و برای برون رفت از وضعیت موجود باید به فکر اصلاح روش‌های مصرف آب بوده و از اسراف و هدر رفتن آن جلوگیری کنیم.

نماینده عالی دولت به اهمیت آموزش اقشار مختلف جامعه پیرامون چگونگی مصرف بهینه آب اشاره کرد و تصریح نمود: چگونه مصرف کردن آب بسیار حائز اهمیت است و اگر این مهم درست صورت بگیرد مسلماً گام مهمی در مصرف بهینه آب است.

در ضمن اسپرجانی خواستار تأمین اعتبارات جهت آب رسانی به دو شهر خرامه سلطانشهر شدند و از تلاش ها و خدمات مجموعه شرکت آب و فاضلاب شهری به مردم شهرستان  تشکر و قدردانی کرد.

مهندس قلندری با بیان اینکه اميدواریم بتوانیم در راستای تأمین آب شرب مطمئن و سالم  گامهای مثبتی برداریم، بیان داشت: با اولویت قرار دادن موضوع آب از سوی مسئولین ارشد شهرستانی، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری برای رفع مشکلات اعلام می نماییم.

در پایان مقرر گردید: در راستای تسریع در آب رسانی به شهر خرامه شرکت آب و فاضلاب استان همکاری لازم در رفع مشکلات با شرکت آبفا روستایی داشته باشد.